Weekendy z Pragą Południe

Projekt dotyczy przeprowadzenia cyklu spacerów dla mieszkańców Pragi Południe oraz innych dzielnic Warszawy. Proponowana oferta jest adresowana głównie dla Seniorów, jednak przewidujemy udział także innych osób zainteresowanych tematyką dziedzictwa warszawskiej Pragi.

Zaplanowane działania mają służyć wzbogaceniu oferty kulturalnej Pragi - Południe, promocji dziedzictwa kulturowego dzielnicy, prezentacji bardziej i mniej znanych obiektów, przybliżeniu ich historii i zasług w dziejach miasta w aspekcie historii. Kontynuacji popularyzacji idei oraz inicjowaniu dalszych działań kulturalnych w postindustrialnych obiektach stolicy. Program zadania realizowany będzie przy merytorycznej, czynnej współpracy Sekcji Miłośników Warszawy i Mazowsza ? przewodnicy PTTK.

Udział w projekcie nieodpłatny.

PROJEKT WSPÓŁFINANSUJE MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA
ZIELNICA PRAGA-POŁUDNIE