Studeo et Conservo XI edycja (2018-2019)

STUDEO ET CONSERVO XI (2018-2019)

Już ruszamy z kolejną edycją Waszego ulubionego projektu o zabytkach! Zapraszamy młodzież z warszawskich szkół! Jeśli nie jest Ci obojętny los warszawskich zabytków, chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami, o tym jak wykonuje się ich konserwację i co to jest rewitalizacja, to ten projekt właśnie dla Ciebie!

Dziesięć poprzednich edycji projektu Studeo et Conservo to dziesięć lat doświadczeń, nawiązywania kontaktów z konserwatorami i właścicielami zabytków, dziesiątków wizyt studyjnych z młodzieżą w pracowniach konserwatorskich i na terenie obiektów zabytkowych, w których trwały lub trwają prace konserwatorskie. Dołącz do nas już w tej edycji - zapraszamy! Gwarantujemy - na naszych spotkaniach nigdy nie będziesz się nudzić!

Projekt STUDEO ET CONSERVO XI (2018-2019)
powstaje przy współpracy finansowej
Miasta Stołecznego Warszawy