Na wspólnej wyprawie po naszej Warszawie

Na wspólnej wyprawie po naszej Warszawie. Edycja III

Zadanie „Na wspólnej wyprawie po naszej Warszawie! – Edycja III”, jest kontynuacją zadań o tym samym tytule realizowanych w roku 2016 i 2015 i cieszącym się dużym zainteresowaniem wśród seniorów. Tegoroczna edycja, podobnie jak dwie poprzednie jest projektem o charakterze międzypokoleniowym. Zadanie łączy w sobie elementy turystyczno – kulturowe.

Harmonogram wydarzeń

Międzypokoleniowa wycieczka autokarowa (trwająca ok. 4 godzin) odbędzie się szlakiem atrakcji turystycznych Warszawy. Będzie to niezapomniana wycieczka śladem najważniejszych atrakcji turystycznych Warszawy (m.in. ciekawe miejsca wybranych dzielnic Warszawy, pałace i kościoły, pomniki i muzea, parki i zabytkowe cmentarze, a także żydowskie zabytki stolicy).

Projekt finansuje m.st. Warszawa