Ulice wolskich gwiazd

DATA: 21 października 2016 (piątek); godz. 11:00

MIEJSCE SPOTKANIA: ul. Redutowa 37 (przed Szkołą Podstawową nr 238 im. Christo Botewa)

Śladami gwiazd, celebrytów i innych znanych osobistości, które jako swoją „małą ojczyznę”, własne miejsce na ziemi wybrali dzielnicę Wola podążymy w trakcie dziewiątego już spaceru wolskimi ulicami. Jerzy Turek, Tomasz Stockinger, Henryk Talar, Katarzyna Kolenda-Zalewska, Ryszard Kapuściński to tylko nieliczni, których los związał z naszą dzielnicą. Wędrując wolskimi uliczkami, wspomnimy Ich osiągnięcia czy zasługi; poznając bliżej najciekawsze biografie.

Na dziewiąty z cyklu Wolskie szlaki historie spacer zapraszamy we wtorek 21 października. Spotykamy się o godz. 11: przed  Szkołą Podstawową nr 238 (ul. Redutowa 37). Zapraszamy.

Udział w spacerze jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Projekt: „Wolskie szlaki historii”, realizowany przez Fundację Hereditas, jest finansowany z budżetu Dzielnicy Wola m. st. Warszawy.