Warszawa w krótkich spodenkach. Spacery i gry miejskie dla dzieci i młodzieży II edycja

Zapraszamy dzieci i młodzież z warszawskich, i podwarszawskich szkół, do udziału w spacerach i grach miejskich poświęconych miejscom związanych z twórczością, architekturą i historią Warszawy.
Odwołamy się do dorobku K. K. Baczyńskiego, W. Gombrowicza, T. Boya-Żeleńskiego, Z. Nałkowskiej. Odwiedzimy miejsca powiązane z tymi postaciami. Posłuchamy niezwykłych historii o warszawskimi pomnikach. Odkryjemy detale architektoniczne jakie chowa w sobie Nowe i Stare Miasto. Zagramy w grę pośród rzeźb, stawów i drzew…. a to wszystko w ramach projektu Warszawa w krótkich spodenkach. Spacery i gry miejskie dla dzieci i młodzieży, II edycja składającego się z:

- 8 spacerów tematycznych,
- 5 gier miejskich
- 1 objazd autokarowy

Czas trwania projektu: maj- wrzesień

Poszczególne terminy spotkań dostępne są dostępne są w zakładce harmonogram gier miejskich i spacerów

Spacery i gry miejskie prowadzone są przez licencjonowanych przewodników miejskich.

Projekt jest alternatywną formą edukacji pozaformalną.

Udział w spacerach i grach jest bezpłatny!