Konkurs
Wolę pójść na Wolę - cykl spacerów po przeszłości i przyszłości dzielnicy II edycja

Rozpoczęła się 3. edycja konkursu Wola –moje hobby.

Organizatorzy - Towarzystwo Przyjaciół Woli, Fundacja Hereditas,
Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy – zapraszają do udziału wszystkich
bez względu na wiek czy miejsce zamieszkania.

Każdy kto lubi dzielnicę Wola, zna ją lub dopiero poznaje, tutaj mieszka, pracuje, uczy się
lub tylko bywa może wziąć udział w konkursie.
Regulamin oraz zadania konkursowe (cytaty i ulice) wraz z formularzem zgłoszeniowym do pobrania w zakładce konkurs.
Organizatorzy zapraszają również do udziału w bezpłatnych spacerach na terenie Woli
współfinansowanych przez m. st. Warszwa Dzielnicę Wola. Szczegółowy harmonogram dostępny w zakładce harmonogram spacerów.

Informacje o konkursie dostępne podczas spaceru lub pod adresem e-mail: tpw1916@gmail.com.
Każdy, kto przyjdzie do dowolnej placówki Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wola będzie mógł,na hasło „Konkurs Wola – moje hobby”, bezpłatnie skorzystać z internetu oraz księgozbioru i rozwiązać konkursowe zadania.

Eliminacje trwają od 24 maja do 28 września 2014 r.
Konkurs odbywa się pod patronatem Rady i Zarządu Dzielnicy Wola m.st. Warszawy.

Materiały konkursowe znajdują się na stronach:

- Towarzystwa Przyjaciół Woli w zakładce „O Towarzystwie / Działalność”,

- Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wola w zakładce „Oferta / Projekty - Konkursy”,

- Fundacji Hereditas w zakładce „Projekty / 2014”,

- Urzędu Dzielnicy Wola w zakładce „Dla Mieszkańców / Konkursy”.