Opinie uczestników i uczestniczek

Oto wybrane opinie uczestników i uczestniczek staży o naszym projekcie (z anonimowych ankiet ewaluacyjnych):

• Profesjonalna obsługa, merytoryczne przygotowanie opiekuna stażu, zadania przygotowane pod nasze potrzeby!
  • Pełni pasji prowadzący!
  • Przygotowany merytorycznie prowadzący i ich zaangażowanie z przekazanie wiadomości!
  • Spotkanie z p. Małgosią Pastewką (WWW „Koneser”, Łazienki) i z p. Tomkiem Siwcem (Hala Mirowska) – wspaniałe!
  • Ciekawa tematyka, duża wiedza prowadzących!
  • Wspaniała atmosfera!
  • Perfekcyjne przygotowanie prowadzących!
  • Więcej takich staży!
  • Bardzo dobry sposób organizacji zajęć!
  • Najbardziej podobały mi się praktyczne warsztaty na terenie prac konserwatorskich
  • Bardzo dobrze przygotowani prowadzący, rewelacyjne warunki zakwaterowania i wyżywienie doskonałej jakości!
  • Najbardziej podobały mi się praktyczne warsztaty na terenie „Konesera”
  • Miła, sympatyczna atmosfera, świetnie przygotowani prowadzący – wyjątkowe osoby z pasją!
  • Sprawna organizacja!
  • Zdobyłam sporo nowej wiedzy, którą mam nadzieję wykorzystać w szkole
  • Staż bardzo udany!
  • Proszę o umożliwienie kontynuacji stażu w przyszłej edycji!
  • Bardzo ciekawy sposób prezentacji wiedzy przez prowadzących, z tłem historycznym i konkretną wiedzą konserwatorską!
  • Osoby prowadzące zajęcia - bardzo dobrze przygotowane.
  • Profesjonalne podejście opiekunów stażu oraz ich pasje, które realizują poprzez pracę!
  • Podobały mi się zajęcia stażowe, wiedza, kultura i elokwencja - pana Tomasza (Siwca) i pani Małgosi (Pastewki).
  • Profesjonalizm osób prowadzących oraz ich zaangażowanie w przekazanie wiedzy!
  • Proszę o więcej! Choć było gorąco i nieraz bolały nogi [...]. Wykładowcy z ogromną wiedzą - pozazdrościć i pogratulować!

Serdecznie zapraszamy nauczycieli przedmiotów zawodowych i instruktorów praktycznej nauki zawodu szkół architektoniczno-budowlanych i inżynieryjno-technicznych do udziału w naszych stażach. Mamy nadzieję, że podzielą Państwo opinie swoich kolegów i koleżanek po fachu!

Szczegółowe informacje o kolejnych terminach staży: 22 891 01 62.

FUNDACJA HEREDITAS, www.fundacja-hereditas.pl