ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Mecenasi sztuki, czyli jak finansować projekty kulturalne. Projekt edukacyjny dla młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. IV edycja
Jeśli jesteś gimnazjalistą, licealistą oraz lubisz sztukę a przy okazji chciałbyś się dowiedzieć jak pozyskać fundusze na działalność z tym związaną, zapraszamy Cię na bezpłatne warsztaty z zakresu:

Już rozpoczęliśmy zapisy do kolejnej - trzeciej - edycji projektu "Aedifico et Conservo III. Eskalacja jakości kształcenia zawodowego w Polsce". Zapraszamy nauczycieli szkół zawodowych kierunków architektoniczno-budowlanych, inżynieryjno-technicznych i mechanicznych oraz instruktorów praktycznej nauki zawodu z całej Polski do udziału w bezpłatnych stażach w Warszawie! Szczegóły na stronie: http://www.fundacja-hereditas.pl/aedifico-3edycja/

Ruszył portal-spacerownik - Gmina Stare Babice
Ruszył portal-spacerownik, prezentujący kapliczki, krzyże, figury i obeliski w Gminie Stare Babice:
www.kapliczki.stare-babice.eu
Zapraszamy!

Z przyjemnością informujemy, że projekt Fundacji Hereditas:
"Aedifico et Conservo. Eskalacja jakości kształcenia zawodowego w Polsce"
Ośrodka Rozwoju Edukacji (Instytucji Pośredniczącej II Stopnia),
prowadzonego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, w ramach dobrych praktyk edukacyjnych "Szkoła się opłaca".

Wyróżnienie dla projektu "Aedifico et Conservo. Eskalacja jakości kształcenia zawodowego w Polsce"

Z przyjemnością informujemy, że projekt Fundacji Hereditas:

„Aedifico et Conservo. Eskalacja jakości kształcenia zawodowego
w Polsce” zrealizowany w ramach Priorytetu III Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki otrzymał wyróżnienie Ośrodka Rozwoju Edukacji (Instytucji Pośredniczącej II Stopnia), prowadzonego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, w ramach dobrych praktyk edukacyjnych „Szkoła się opłaca”.

1234567[8] 91011121314151617181920212223242526272829303132