ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Fundacja Hereditas ma zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych na wędrówkę poznawczą do

Elektrociepłowni Pruszków

Spotykamy się 3 września (sobota) o godzinie 11:00 bądź 12:30 (prosimy o zapisywanie się na jeden z terminów!) przy budce strażnika, tuż obok wejścia do Elektrociepłowni (naprzeciwko stacji PKP Pruszków).

Naszym przewodnikiem będzie pan Janusz Beczek, wieloletni pracownik elektrociepłowni i przewodnik, który opowie o historii zakładu i udostępni do zwiedzania m.in. obiekty należące do najwyższych kondygnacji Elektrociepłowni: „nawęglarnię” (bunkry węglowe), poziomy obsługi oraz „popielarnię” – poziom najniższy. Obejrzymy też stację przygotowania wody.

UWAGA! Zapisy już zamknięte! Brak wolnych miejsc!!!

UWAGA! Obowiązują zapisy: proszę zaznaczyć preferowany przez Państwa termin!

Pierwszy termin: godz. 11:00-12:20 / Drugi termin: godz. 12:30 – 13:50 pod nr tel. 22 891 01 62 lub na e-mail:karolina.marcinkowska@fundacja-hereditas.pl

Wędrówka realizowana jest w ramach 4. edycji festiwalu
"Warszawskie dziedzictwo postindustrialne.
Warsztaty - wystawy - prezentacje".

Współfinansujący: Miasto Stołeczne Warszawa
Patronat medialny: "Spotkania z Zabytkami", "Stolica"
Udział bezpłatny. Zapraszamy!

Fundacja Hereditas ma zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych na pierwszą wędrówkę poznawczą organizowaną w ramach czwartej edycji festiwalu „Warszawskie dziedzictwo postindustrialne” do

Elektrociepłowni Pruszków

Zbiórka przy budce straznika, tuż obok wejścia do Elektrociepłowni. Naszym przewodnikiem będzie pan Janusz Beczek, wieloletni pracownik elektrociepłowni i przewodnik, który opowie o historii zakładu i udostępni do zwiedzania m.in. obiekty należące do najwyższych kondygnacji Elektrociepłowni: „nawęglarnię” (bunkry węglowe), poziomy obsługi oraz „popielarnię” – poziom najniższy. Obejrzymy też stację przygotowania wody.
UWAGA! Obowiązują zapisy: proszę zaznaczyć preferowany przez Państwa termin!

Pierwszy termin: godz. 11:00-12:20 / drugi termin: godz. 12:30 - 13:50

Zapisy pod nr tel. 22 891 01 62 lub na mai:
karolina.marcinkowska@fundacja-hereditas.pl

Zapraszamy serdecznie do udziału w otwartym wykładzie z dziedzictwa kulturowego Warszawy, który poprowadzi varsavianista Jerzy S. Majewski pt.

Termin: 5.08.2011 godz. 18:00
Miejsce: ul. Marszałkowska 4 lok.4, Warszawa

Wykład odbywa się w ramach projektu "Na prawym brzegu. Podwyższanie kwalifikacji zawodowych pracujących Prażan." (POKL 8.1.1), finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Termin: 5.08.2011 godz. 18:00
Miejsce: ul. Marszałkowska 4 lok.4, Warszawa